KURUCUMUZUN MESAJI

Kulantaş Hukuk Bürosu olarak kurulduğumuz ilk günden bu zamana kadar  kurumsal kimliğimizi oluşturmak için; müvekkil çevremizi geliştirmek, bu ortaklıklarımızı kalıcı hale getirmek, işbirliklerimizi çoğaltmak ve ekibimizi güçlendirmek hedefleri için sürekli çaba harcıyoruz.

 

Aslında bu çabalarımız ve amaçlarımız bizim için hayati olsa da, bizi farklı kılacak ve diğer avukat meslektaşlarımız veya hukuk büroları içerisinde bizim "en iyisi olmak" gibi bir amacımızın olmadığını samimiyetle ifade etmek isterim. Çünkü ; mükemmellik, kusursuz hizmet veya mutlak başarı gibi ifadeler aslında; hem reel dünya gerçeklerinden, ülke gündeminden uzak, risk yönetimi anlamında tehlikeli ve doğal hayat akışı içerisinde elde olmayan durumlardan uzak birer boş vaad olduğu düşüncesindeyim. Bu yaklaşımların ve ifadelerin yaşanılan süreçlerde Avukat/Müvekkil çalışma ahlakı ve karşılıklı güven ilişkisini kalıcı olarak zedeleyen durumlara sebebiyet verdiği yadsınamaz bir hakikattir. Bu bağlamda; bizim hukuk bürosu olarak yaklaşımımız, gerçek kişi veya kurumsal  müvekkillerimizin hukuki soru, sorun, talep ve beklentilerini karşılıklı olarak gerçekçi temelde, ilkeli, dürüst, açık müzakere teknikleriyle çözümü hedef alarak, şeffaflık gereği tüm süreçlerden müvekkili zamanında ve doğru olarak bilgilendirmek ve müvekkilin menfaatlerinin korunması ilkeleri doğrultusunda dürüst hizmet sunmaktadır.

 

Hukuk Büromuzun tüm birimleri ile kendi yetkinliklerimizin ve eksiklerimizin farkındayız. Bizimle her etkileşimi ayırt edici kılacak tüm yeni yolları birbirimiz ile ve hatta müvekkillerimizle paylaşıyor ve sürekli yeni çözümler arıyoruz. Bu yaklaşımla, ekip arkadaşlarımız gerek mesleki formasyon yetenekleri ile gerekse uzmanlık alanlarındaki yetenekleri itibariyle çeşitli olmakla beraber iş bölümü esasına göre hareket edip, her departman için ayrı mekanlar oluşturduğumuz ofisimizde; web sitemizde belirttiğimiz, temel değerlerimize ve misyonumuza uygun bütüncül ve entegre hukuk hizmeti vermekteyiz. Biz bir ekip olarak çalışmayı önceliyoruz ve yaptığımız her şeyin merkezine müvekkillerimizi koyuyoruz.

Saygıdeğer Dostlar, Bu ilkeler ve yetkinliklerimiz çerçevesinde; Kulantaş Hukuk Bürosu bünyesinde amacımıza giden bu yolda, beraber mücadele ettiğim tüm ekibime ve ayrıca bize  her koşulda güvenerek bu yolda bizlerle birlikte yürüyen tüm müvekkillerimize ayrıca hassaten teşekkürü üzerime bir borç bilirim.

Cenabı Allah’tan,

Bize Hakk’ı Hakk bilip Hakk’a ittiba, batılı batıl bilip batıldan ictinab etme feraseti ihsan eylemesini niyaz ederim.

MEŞGULİYET

Yoksa meşguliyet sahamızda Hakk,

Batıl bizi meşgul eder muhakkak..

                                                                          Sağlık, daimi afiyet ve hayırlarla kalınız.              

                                                                                                                        Saygılarımla..

                                                                                                   AVUKAT C.GAZİ KULANTAŞ